Space8 je prostor

SPACE8 je prostor naší tvořivosti,
prostor bez konce, vytvářený společně

Je to propojení tvořivé části vesmíru a jejího hmotného zážitku tady na Zemi. Vše, co zažíváme, je odrazem nás samotných. Materializace vizí začíná společným poznáním a porozuměním a končí zhmotněním těchto představ do staveb a designu. Každý se vyjadřuje svými prostředky. Naším vyjádřením jsou stavby.
Jsme skutečnými odborníky v tom, co děláme, na všech úrovních – designu, stavby i všeho, co s tím souvisí. Naše stavby o tom vypovídají. Vytváříme díla, která si zachovají hodnotu po věky a zůstanou harmonickým prostředím vašeho domova nebo pracovních činností. Celek v detailu a detail v celku, v tom je velikost díla. Těšíme se z každé výzvy a nového úkolu.
Hledáte kvalitu a skutečné hodnoty? My s radostí pracujeme na výjimečných projektech. Vytvoříme a promyslíme každý detail a krok na společné cestě. Jsme jiní, jsme nároční a hledáme dokonalost.  Hodnota takových děl v čase roste.
Většina lidí začíná tvořit a zadávat práci s definováním CO?, KDE? a KDY? První, na co se Vás ale zeptáme my, je PROČ? To je totiž úplně nejdůležitější v každém procesu. Když člověk pochopí sám v sobě, proč něco chce, a když to dokáže předat, může si být jistý, že dojde k svému cíli.
SPACE8 s.r.o. je společností, která se zabývá tvorbou architektury, projektováním a stavbou samotnou. Nabízíme i poradenství při investování do nemovitostí a jejich výstavbě od prvopočátků až do uvedení do provozu.
Naše práce je organizována tak, že stejný člověk, který provádí návrh a řídí projekt, také řídí stavbu až do konce – tak zajistíme, že nedojde ke ztrátě vnímaní toho, co chcete.
Stavba domu, stejně jako každá lidská činnost, se zdá být záležitostí znalosti – know how, vědět jak. Podle výzkumů špičkových psychologů z Harvardu však know how nebo IQ činí maximálně 25 % úspěchu. „Zbytek“, tedy přes 75 %, tvoří odraz vašeho optimismu, schopnosti se dorozumět, tj. hlavně slyšet jeden druhého, vnímat své potřeby navzájem a vnímat zátěž jako výzvu, nikoliv jako hrozbu. Až 90 % skutečnosti, kterou máme kolem sebe, je odrazem naší vnitřní interpretace vnějšího stavu věcí. To jsou vědecky uznávaná fakta. Této skutečnosti jsme si v naší společnosti vědomi a vnímáme její naprostou důležitost. Pokud i vy chápete důležitost této části vztahu mezi klientem a jeho architektem a stavebníkem, jste adeptem na námi obdivovaného a radostně opečovávaného klienta.
Teprve když nastane souznění v tomto pro nás zcela zásadním bodě, přichází obchod. Protože teprve pak se i v obchodě obě strany pochopí a ocení navzájem. Vezměte automobil. Je to jedna z nejkomplexnějších věcí, co se týká výroby. To je jistě pravda. Když ale vyrábíte auto či jiný stroj, tvoříte za velmi vysoké náklady prototyp a po jeho odladění jej dáváte do sériové výroby. Dům je naproti tomu každý originál. Není jeden jako druhý. Vždy máte jiného klienta, jiné podloží, jiné konečné požadavky atd. A jiné kombinace materiálů, jakkoliv se zdají být normované. Vždy se znovu a znovu noříme do procesu tvoření. Proto je každá stavba nádherné dobrodružství a je důležité, abyste si vybrali na tuto společnou dobrodružnou cestu toho správného partnera.